TS TworcaStron.pl.

Witaj twórco

Jeśli tutaj trafiłeś lub trafiłaś to zgaduję, że jesteś twórcą. Może nawet niekoniecznie twórcą stron, kodu, czy grafik, ale wszyscy coś tworzymy, za chwile okaże się co.

Nazywam się Adam, jestem programistą (dawniej grafikiem). Doświadczyłem pracy na miejscu i pracy zdalnej. Doświadczyłem pracy na etacie oraz jako freelancer, prowadziłem także własną Agencję Reklamową. Obecnie pracuję jako Full Stack Developer (php, node) z naciskiem na Front-end, gdzie tworzę projekty głównie dla zagranicznych klientów. Pracuję także przy projektach opierających się na Machine Learning oraz prowadzę ten blog i kanał na YouTubie.

Znajdziesz tutaj wpisy o głownie o programowaniu, ale i grafice, webdeveloperce, freelancerce oraz ogólnie o branży kreatywnej i ich pochodnych, a także kursy i wiele innych materiałów. 

Mam nadzieję, że właśnie w tej chwili tworzymy kawałek pewnej historii, która zaczyna się właśnie teraz…

Las…

Ten blog, jak każdy inny to taki las wpisów. Niekóre są starsze, niektóre młodsze. Mają różne kategorie i wciąż powstają nowe. Od ciebie zależy jak daleko w głąb wejdziesz. 

Zawarte tutaj treści są wyłącznie moimi subiektywnymi opiniami i nie powinieneś brać ich jako bezwzględną prawdę. Nie uważam się również za jakiegoś wielkiego specjalistę, jest wiele osób, które mają większą wiedzę ode mnie – problem w tym, że zazwyczaj się tą wiedzą nie dzielą. Dlatego cieszę się, jeśli będę mógł Ci w czymkolwiek pomóc.

Oto latarka, dalej idź sam

Od tych wpisów możesz zacząć. Wybrałem po kilka z każdej kategorii, które poprowadzą cię dalej.

Jeszcze tu jesteś? Run Forest run!

Czekaj czekaj! Bym zapomniał…

Wtopa, powinienem od tego zacząć. Jeśli jeszcze nie pobrałeś lub pobrałaś prezentu, który dla Ciebie przygotowałem to koniecznie zrób to teraz. Jeśli odłożysz to na później – to statystyki mówią, że prawdopodobnie już nigdy tego nie zrobisz, a sądząc po opiniach czytelników, warto. Dzięki temu nie przegapisz również najlepszych wpisów 🙂 

 

“Jestem właśnie po przeczytaniu 15 błędów webdesignera które dostałem na maila.
Oby więcej takich poradników !”

-Łukasz

“Szczerze ciesze się, że trafiłem na pańskiego bloga, a trafiłem przez przypadek 🙂 I tak na serio, maile od Pana są jednymi z nielicznych które czytam! Dzięki i Pozdrawiam!”

-Barus

ebooki - Witaj twórco