zacznij tutaj - Witaj twórco

Witaj twórco

Jeśli tutaj trafiłeś lub trafiłaś to zgaduję, że jesteś twórcą. Może nawet niekoniecznie twórcą stron (jak ja), czy twórcą grafik, ale wszyscy coś tworzymy, za chwile okaże się co.

Nazywam się Adam, jestem programistą (dawniej grafikiem). Doświadczyłem pracy na miejscu i pracy zdanej. Doświadczyłem pracy na etacie oraz jako freelancer, prowadziłem także własną Agencję Reklamową. Obecnie pracuję jako Full Stack Developer z naciskiem na Front-end, gdzie tworzę projekty głównie dla zagranicznych klientów.

Znajdziesz tutaj wpisy o programowaniu, grafice, webdeveloperce, freelancerce oraz ogólnie o branży kreatywnej i ich pochodnych, a także kursy i wiele innych materiałów. 

Mam nadzieję, że właśnie w tej chwili tworzymy kawałek pewnej historii, a zaczyna się ona tak…

Chodź za mną…

Jesteśmy w lesie, jest noc, ciemno a wszystkie drzewa zdają się wyglądać tak samo. Nie wiesz gdzie iść? Spokojnie, dobrze znam te tereny. Sam posadziłem wszystkie drzewa, tak naprawdę każde jest inne. Chodź za mną, poprowadzę cię, ale tylko przez chwilę. Późnej dam ci latarkę i powiem gdzie są sosny, gdzie dęby a gdzie buki i zostawię samego. Od ciebie zależy jak wiele drzew zobaczysz. Pewnie zastanawiasz się po co je oglądać? Bo to nie są zwykłe drzewa – one mówią. Każde ma coś do przekazania. Od ciebie zależy czy chcesz ich słuchać i co z nich dla siebie wyciągniesz…

Tak lubię opisywać mój blog, taki las wpisów. Niektóre są starsze, inne dopiero posadzone. Cały czas się rozrasta i tak jak są różne gatunki drzew, tak samo znajdziesz różne kategorie wpisów…

Żartuję. Wymyśliłem to wszystko przed chwilą, ale całkiem fajnie opisuje bloga więc niech zostanie 🙂

Zawarte tutaj treści są wyłącznie moimi subiektywnymi opiniami i nie powinieneś brać ich jako bezwzględną prawdę. Nie uważam się również za jakiegoś wielkiego specjalistę, jest wiele osób, które mają większą wiedzę ode mnie – problem w tym, że zazwyczaj się tą wiedzą nie dzielą. Dlatego cieszę się, jeśli będę mógł Ci w czymkolwiek pomóc.

Oto latarka, dalej idź sam

Od tych wpisów możesz zacząć. Wybrałem po kilka z każdej kategorii, które poprowadzą cię dalej.

Jeszcze tu jesteś? Run Forest run!

Czekaj czekaj! Bym zapomniał…

Wtopa, powinienem od tego zacząć. Jeśli jeszcze nie pobrałeś lub pobrałaś prezentu, który dla Ciebie przygotowałem to koniecznie zrób to teraz. Jeśli odłożysz to na później – to statystyki mówią, że prawdopodobnie już nigdy tego nie zrobisz, a sądząc po opiniach czytelników, warto. Dzięki temu nie przegapisz również najlepszych wpisów 🙂 

 

“Jestem właśnie po przeczytaniu 15 błędów webdesignera które dostałem na maila.
Oby więcej takich poradników !”

-Łukasz

 

“Szczerze ciesze się, że trafiłem na pańskiego bloga, a trafiłem przez przypadek 🙂 I tak na serio, maile od Pana są jednymi z nielicznych które czytam! Dzięki i Pozdrawiam!”

-Barus

 

ebooki - Witaj twórco