TS TworcaStron.pl.

To KONIEC

To KONIEC.

Musimy się pożegnać… Zastanawiałem się nad tym od jakiegoś czasu. Dzisiaj podjąłem decyzje. Mój fanpage fb ma już kilka ładnych lat, ale przez brak czasu na jego prowadzenie i nową politykę fb trochę podupadła. Jest na nim sporo osób z dawnych czasów, gdy pisałem o freelancingu, grafice i programowaniu bo wtedy tym wszystkim się zajmowałem. Niestety nie da się być dobrym we wszystkim. Nie da się trzymać wszystkich srok za ogon. Dlatego mniej więcej 3 lata temu porzuciłem grafikę oraz freelancing i poświęciłem się głównie programowaniu.

Coś za coś… Dzięki tej zmianie powstało wiele treści na YouTubie czy nawet kursy, natomiast nie mam już treści dla grafików czy treści typowo dla freelancerów. Mimo że jest to spora część osób tam obecnych.

Dlatego napiszę poniżej jak będzie od dziś wyglądał strona i  profil, jakie treści będę umieszczał i jeśli komuś nie jest po drodze to możemy uścisnąć sobie dłonie i po przyjacielsku się pożegnać.

To NOWY POCZĄTEK.

Coś musi się rozpaść, żeby zrobić miejsce na coś nowego. Dzisiaj spora część mojej przeszłości odchodzi w dal, abyśmy mogli zacząć tworzyć naprawdę świetne rzeczy związane z programowaniem.

Tak więc teraz znajdziecie tu rzeczy związane głównie z programowaniem i to programowaniem webowym (czyli języki JavaScript – w tym Node, PHP, HTML\CSS). Najwięcej treści będzie kierowanych do osób początkujących oraz Juniorów i Middlów.

Będziecie mieli wpływ na pojawiające się treści, nagrania, tutoriale czy kursy! Będę tworzył posty przypominające o nowych materiałach, ale również moje przemyślenia, ankiety i pytania do Was! Bardzo chciałbym Was lepiej poznać, w końcu to wszystko jest właśnie dla Was.

Ten wpis dotyczy głównie mojego fanpaga na Facebooku. Dlatego jeśli chcecie mieć na to wszystko wpływ, zapraszam Was właśnie tam: https://www.facebook.com/tworcastron

Trzymajcie się, Adam