TS TworcaStron.pl.

PREMIERA kursu „Jak zarabiać na stronach internetowych i pracować jako freelancer”

To już dziś! Premiera, a właściwie ponowna premiera kursu „Jak zarabiać na stronach internetowych i pracować jako freelancer„!

Jeżeli masz już wiedzę o tworzeniu stron ale nie wiesz co z nią zrobić. Jeśli potrafisz przygotować aplikacje ale nie wiesz jak na tym zarobić. Jeśli nie wiesz jak przełożyć umiejętności na realne pieniądze, to dzisiaj mam coś dla Ciebie!

Przygotowałem kurs, który pokazuje jak zacząć zarabiać na stronach internetowych, jak szukać nowych klientów, jak być freelancerem lub przedsiebiorcą.

Dlaczego napisałem, że właściwie jest to ponowna premiera? Ponieważ ten kurs, jest tak naprawdę nową wersją wcześniejszego kursu „Freelancer stron”.

Był to jeden z moich pierwszych kursów, nagrany już jakiś czas temu. Merytorycznie wciąż uważam, że kurs był świetny, ale sposób prowadzenia jeszcze niedopracowany. Nie miałem wtedy wprawy w przygotowywaniu takich rzeczy.

Dlatego uznałem, że odświeżę ten kurs. Usunę rzeczy nieaktualne, dodam nowe przymyślenia i nagram WSZYSTKO od nowa!


Przez 7 dni, czyli do 17.02.2022 można wziąć udział w kursie po jego starej cenie (czyli 87zł). Nowy kurs, stara cena! Ale tylko przez tydzień. Później cena urośnie, więc będzie to jedyna taka okazja.

Dlatego dziś oddaję w Twoje ręce nowy kurs „Jak zarabiać na stronach internetowych i pracować jako freelancer”

Poniżej premiera na YouTubie: