TS TworcaStron.pl.

Podsumowanie 2023 roku i PLANY na 2024

Piszę tą wiadomość z dużą wewnętrzną ekscytacją. Robię dziś na YouTube podsumowanie ubiegłego roku i plany na obecny!

Na ankiecie IG zapytałem Was co myślicie o platformie kursowej, na której w jednym miejscu będzie wszystko czego potrzebuje programista JavaScript.

Od świeżaka do profesjonalisty. Posegregowane drzewo rozwoju, prowadzenie krok po kroku, projekty praktyczne, wszystkie moje kursy, umiejętności miękkie i wiele więcej… A to wszystko w miesięcznej subskrybcji.

Odzew był bardzo pozytywny!

Dlatego zaczynam pracę nad upgradem platformy kursowej. Będzie to największa zmiana od początku jej istnienia. Chcę też dograć dużo nowego materiału i systematycznie dogrywać nowy.

Nie chcę jeszcze opisywać jak dokładnie będzie to wyglądało, aby za dużo nie zdradzać. Wciąż będzie możliwość oglądania pojedynczych kursów dla osób, które preferują ten rodzaj. Natomiast to co się pojawi w subskrybcji to będzie coś wyjątkowego. Coś czego nie widziałem jeszcze nigdzie.

Wyobraź sobie, nie ważne w którym momencie nauki jesteś – wskakujesz w odpowiednie dla siebie miejsce, jakbyś wczytał save w grze i lecisz z tematem. Nie ważne czy chcesz być frontendem, backendem czy fullstackiem – wystarczy wybrać odpowiednie kafelki na drzewie umiejętności. To jak rozwijanie postaci w grze. Nie zastanawiasz się, czego musisz się nauczyć bo masz to podane na tacy. A to tylko wstęp…

Będzie petarda!