TS TworcaStron.pl.

Mój pierwszy MILION i zapowiedź kursu JS

Dzisiaj chciałbym opowiedzieć o dwóch rzeczach:

1) Trochę to trwało, ale się udało. Milion wyświetleń na YouTubie! Nie spodziewałem się, że nazbierało się tego aż tyle, ale z drugiej strony zawsze chciałem zrobić 6 zer 🙂 Dziękuję za wszystkie wyświetlenia, komentarze i suby!

2) Muszę też opowiedzieć o projekcie, nad którym spędziłem ostatnie pół roku. Kurs, który sprawi, że wszystkie moje poprzednie kursy będą wyglądały przy nim blado..

To był także powód mojej nikłej obecności w social mediach. Każdą wolną chwilę spędzałem nad dopracowaniem tego kursu. Uznałem, że musi być idealny!

Oczywiście chodzi o “JavaScript od podstaw”. Chcę żeby ten kurs był przełomowy dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się dobrze JavaScriptu.

Wstępnie zdradzam co będzie na kursie na YouTube.

W jego realizację poświęciłem ogromną ilość pracy. Dlatego mam prośbę: Być może masz znajomych, którzy myślą o rozpoczęciu przygody z programowaniem, albo takich którzy chcą się podszkolić w JS. Być może jest ktoś komu to wideo pomoże? Kurs ten łączy się idealnie z moim darmowym (prawie 3 godzinnym) kursem wprowadzającym do programowania w JavaScript.

Oczywiście będę również bardzo wdzięczny jeśli pomożesz zwiększyć mi zasięgi lajkując i komentując wideo na YouTubie. Z góry dziękuję!

Więcej szczegółów już niedługo.