TworcaStron.pl TworcaStron.pl Jak zarabiać na stronach internetowych i pracować jako Freelancer Poznaj cały proces tworzenia strony internetowej i współpracy z klientem. Od szukania zleceń, przez umowę i rozliczanie. 4.8 55
3.5
4.0 Bardzo fajnie się oglądało, przydatny i przyzwoity kurs :) Dzięki!
4.0
4.0
4.0
4.0
4.5
4.5 Kurs mimo czasu jaki wypłynął od wydania wypełniony masą przydatnych wskazówek. Mimo, że w całości są to monotonne slajdy, głos autora jest bardzo żywy i przyjazny. Wręcz zaskoczony jestem jak łatwo go przerobiłem w ciągu tygodnia. Zrobiłem 20 stron notatek. Polecam.
4.5
4.5
4.5
4.5 Kurs był bardzo pomocny. Sam stosuję wzór umowy z tego kursu, w swoich współpracach po lekkim przerobieniu pod siebie. Serdecznie polecam
4.5 Zostawiam pół gwiazdki ze względu na uogólnianie, które jest pomocne dla większości, ale też zabiera czas "wybrańcom". Można by spokojnie ten kurs podzielić na dwa, czyli jak pracować jako freelancer oraz jak być dobrym przedsiębiorcą. Wtedy w każdym kursie była by "większa ilość mięcha". Prośba o ocenę kursu powinna się pojawiać najwcześniej w ostatnim module. Dodatkowo, można było wspomnieć, że minusy pracy freelancera można pokryć inną działalnością czy czynnościami. To nie jest łatwe, ale wykonalne :)
5.0
5.0
5.0
5.0
5.0
5.0
5.0 Kurs oceniam jako całkiem dobry! Polecam!
5.0 Tematy poruszone w kursie na pewno wykorzystam w praktyce. Dzięki!
5.0
5.0
5.0
5.0 Oho, kurs tylko pokazał ile dotychczas popełniłem błędów pod kątem sprzedaży stron, jako freelancer :). Super sprawa, szczególnie spodobały mi się pomysły do portfolio.
5.0 Kurs super, merytorycznie bardzo bogaty w wiedzę. Pytanie tylko gdzie są materiały do pobrania jakiś brief, umowa o stworzenie strony? Edit admin: są do pobrania w panelu:)
5.0 Bardzo, ale to bardzo użyteczne informacje. Wszystko na temat i bardzo dobrze wytłumaczone. W 100% polecam Prowadzącego
5.0
5.0
5.0
5.0
5.0 Wydaje się że stworzenie strony to tylko napisanie kodu, jednak poza tym jest jeszcze wiele rzeczy do ogarniecia, które naprawdę warto wiedzieć.
5.0
5.0
5.0 Świetny kurs! Przydatny nie tylko dla programistów, ale również designerów, grafików oraz każdego, kto chce zrobić coś dodatkowego poza standardową pracą. Do każdego odcinka podchodziłem z ciekawością i zapałem, nigdy się nie rozczarowując :)
5.0 super
5.0 Kurs bardzo sprawnie i przyjemnie poprowadzony. Dużo praktycznej wiedzy, która pomaga wystartować. Dla mnie max. Kilka uwag technicznych: - Player bardzo wygodny na komputerze, jednak na iPhone (nieważne czy Chrome czy Safari słabo się skaluje i trzeba mieć to na uwadze, słuchałem kilka lekcji w formie podcastu. Za bardzo to w takiej formie nie przeszkadzało. - Lekcja o DirectAdminie jest nagrana na starszej jego wersji, więc troszkę się zmieniła jego obsługa, ale jak autor sam zaznacza, jest to pozostałość po starszej wersji kursu. Poza takimi drobnostkami kurs jest mega inspiracją oraz pokazuje od środka, jak wygląda bycie freelancerem!
5.0 Dziękuje za bardzo wartościowy kurs. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
5.0
5.0
5.0
5.0
5.0
5.0 Wszystko powiedziane od A do Z w jednym miejscu, w sposób bardzo spokojny, poukładany. Bardzo polecam. Dzięki za kurs!
5.0
5.0 Bardzo wartościowy kurs dla osób myślących o zostaniu freelancerem.
5.0
5.0
5.0 Kurs pomocny, polecam. Dla osoby wchodzącej do tej branży dużo ciekawych informacji
5.0
5.0 Ciekawy kurs każdy znajdzie w nim coś dla siebie
5.0
5.0
5.0 Kurs świetnie wyjaśnia pracę freelancera oraz naprawdę dobrze pokrywa założone kwestie. Wart swojej ceny, Polecam !
5.0
 1. Kursy
 2. Jak zarabiać na stronach internetowych i pracować jako Freelancer

Jak zarabiać na stronach internetowych i pracować jako Freelancer

Jak zarabiać na stronach internetowych i pracować jako Freelancer

32 lekcji
Czas: 4 godz. 50 min
Średnia ocen: 4.8/5
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej
Materiały do pobrania
Certyfikat ukończenia

Cena:

159 zł

Weź udział

Cena:

159 zł

Weź udział

Jak zarabiać na stronach internetowych i pracować jako Freelancer?


Kurs "Frelancer Stron" przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia strony internetowej i współpracy z klientem.
Począwszy od szukania zleceń i spisania umowy, przez etapy projektowania strony, aż po rozliczenie i sposoby, aby klient nie zapomniał o Tobie i polecał Cię dalej!

Jest to nowa edycja kursu z 2022 roku!


Planujesz zostać freelancerem? Dorabiać po godzinach? Założyć firmę? Potrafisz tworzyć już strony internetowe (i/lub grafiki), ale nie wiesz co dalej?Wiele osób potrafi tworzyć strony, ale nie wie jak przełożyć to na prawdziwe zlecenia...


Niech brak wiedzy nie powstrzyma Cię przed zarabianiem i dalszym rozwojem. Wiele osób potrafi tworzyć strony, ale nie wie jak przełożyć to na prawdziwe zlecenia. Nie ma w tym nic dziwnego. To nie jest coś czego uczą nas w szkołach,  na studiach czy kursach programistycznych. 


Zacznij zarabiać na swojej pasji!


Przez wiele lat pracowałem tworząc strony internetowe. Robiłem to chyba w każdej możliwej formie: pracując jako freelancer, po szkole, prowadząc działalność gospodarczą, pracując na etacie czy kontrakcie.

Kursy programowania pokazują tylko jak stworzyć stronę, ale nie mówią co dalej. Wtedy pojawia się pytanie...jak przekuć umiejętność tworzenia stron w realne zarobki?


Aby odpowiedzieć na to pytanie, czytałem masę wszelkiej maści książek biznesowych i marketingowych. Chodziłem na szkolenia i szukałem informacji w internecie. Ten kurs to esencja kilku lat doświadczenia i wiedzy, która pozwalała mi zarabiać na stronach internetowych

Jeśli zastanawiasz się nad tym:


 • jak zacząć zarabiać na stronach
 • jak przygotować umowę
 • jak podpisać umowę zdalnie
 • jak i o czym rozmawiać z klientem
 • jak wycenić projekt
 • jak określić czas przygotowania strony
 • ile i kiedy wziąć zaliczkę
 • jak zabezpieczyć się brakiem płatności
 • gdzie szukać inspiracji 
 • jak ogarnąć wszystkie materiały do strony
 • na jakie etapy podzielić tworzenie strony
 • jak przedstawić stronę klientowi
 • jaki wybrać hosting i na kogo go rejestrować
 • jak obsługiwać DirectAdmin
 • czy oferować usługi hostingowe
 • jak rozliczać się z klientem
 • o czym pamiętać pod koniec zlecenia
 • co zrobić, aby klient o Tobie pamiętał
 • jak przygotować portoflio
 • co musisz umieć jako freelancer


...odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz w tym kursie.

Dla kogo jest ten kurs?

Nie poruszam w nim kwestii technicznych (z małymi wyjątkami), nie uczę programowania, nie uczę jak tworzyć strony (chociaż pokazuję na jakie etapy podzielić jej tworzenie).

W tym kursie znajdziesz informacje o całej otoczce. O tym, co najczęściej blokuje przed rozpoczęciem pracy zarobkowej. Czyli jak współpracować z klientem.

Jeżeli posiadasz już wiedzę techniczną i potrafisz stworzyć stronę internetową. To po tym kursie będziesz posiadał wystarczającą wiedzę, aby zacząć na tym zarabiać!


Kurs "Freelancer Stron" jest dla:

 • freelancerów
 • przedsiębiorców
 • osób, które chcą dorobić po godzinach
 • wszystkich, którzy chcą zarabiać na tworzeniu stron internetowych i/lub grafik


Zawartość kursu:


Zobaczysz gdzie szukać zleceń, jak zwiększać zasięg, jak rozmawiać z klientem zarówno zdalnie jak i na żywo oraz o co pytać przed wykonaniem zlecenia.

Dowiesz się co umieścić na umowie, jak wycenić projekt i wyliczyć czas na jego realizację. Kiedy i ile brać zaliczki oraz jak zabezpieczyć płatność.

Zobaczysz gdzie szukać inspiracji, jak być kreatywnym. Jak organizować materiały, na jakie etapy podzielić budowę strony oraz jak przedstawić ją klientowi.

Dowiesz się jak wybrać hosting, na co zwracać uwagę. Kiedy i na kogo rejestrować domenę/serwer. Jak działa panel DA.

Zobaczysz jakie są sposoby rozliczania z klientem, o czym należy pamiętać przy zakończeniu zlecenia i co zrobić, aby klient polecał Cię dalej.

Pokażę Ci jak przygotować swoje portfolio. Na jakie rzeczy zwracać uwagę i jakich błędów nie popełniać. Zobaczysz także czego musisz się dalej uczyć...

To nie wszystko!

Dodatkowo: na koniec kursu, aby temat był omówiony w całości, przygotowałem dla Ciebie jeszcze 2 dokumenty, które mogą Ci się przydać:


Dostaniesz przykładowy brief strony internetowej, który zawsze możesz wysłać klientowi przed rozpoczęciem zlecenia.

Dostaniesz przykładową ofertę na wykonanie strony internetowej, którą zawsze możesz podesłać klientowi jeszcze przed umową.Zobacz kilka odcinków z kursu:

2.5 Brief

3.2 Szukanie inspiracji

5.1 WstępKim jestem?

Nazywam się Adam Hałasa i swoje pierwsze strony pisałem w 2010 roku. W swojej karierze pracowałem na etacie, jako freelancer oraz prowadząc agencje reklamową. Prowadzę blog oraz kanał na YouTubie dla programistów TworcaStron.pl.

 • Fullstack developer - pracuję jako programista tworząc aplikacje dla polskich i zagranicznych firm.
 • Autor kursów - tworzę kursy online dla programistów, które możesz znaleźć również na tej stronie oraz na YouTubie


Zresztą nie musisz ufać mi, zaufaj opinii kursantów, którzy ten kurs już przerobili 🔥

Dla kogo nie jest ten kurs?

Jeśli nie potrafisz jeszcze tworzyć stron internetowych, grafik czy czegokolwiek co możesz sprzedać to ten kurs nie jest dla Ciebie. Nie uczę tutaj programowania. Nie pokazuję aspektów technicznych.


Freelancer Stron - czyli jak zarabiać na stronach internetowych

Dowiedz się jak szukać klientów, jak z nimi rozmawiać i o co pytać. Po tym kursie będziesz potrafił oszacować czas potrzebny na stworzenie strony oraz poznasz sposoby wyceny zlecenia. Na koniec dowiesz się co zrobić, żeby klient polecał Cię dalej.

Kurs składa się z ponad 30 lekcji i zawiera ok. 5 godzin materiału.

Kurs ten zwróci się już po pierwszym kliencie! Jest to cena jednorazowego wyjścia do klubu, dobrej kolacji lub nowej bluzy. W zamian dostajesz wiedzę, która pozwoli Ci zarabiać na Twojej pasji. Wybór należ do Ciebie.

Nic nie ryzykujesz, daję Ci gwarancję satysfakcji!

Każdy może wystawić opinie pod moimi kursami, nigdy żadnej nie usunąłem. Dlatego jestem pewny jakości moich kursów. Jak bardzo?
Na tyle, że jeśli kurs Ci się nie spodoba zwrócę Ci wszystkie pieniądze!

Wystarczy, że w ciągu 30 dni napiszesz, że kurs Ci się nie podoba a ja zwrócę Ci wszystko co do grosza. Nawet bez podawania przyczyny. Nic nie ryzykujesz!

Dzięki tej gwarancji nie musisz odkładać decyzji na później. Możesz zainwestować w swój rozwój już teraz, a jeśli z jakiegokolwiek powodu kurs nie przypadnie Ci do gustu, wrócisz do stanu początkowego :) 

Pamiętaj, że rynek IT nie lubi stagnacji. Każdy dzień zwłoki to dzień w plecy. Nie zostawaj w tyle. Jeśli skorzystasz z oferty właśnie teraz, już za tydzień możesz zarabiać na swojej pasji. Dodatkowo cena kursu może się z czasem zwiększyć. 


FAQ

Czy można zmieniać prędkość wideo?

Tak, plejer wideo pozwala na oglądanie w tempie od 0.8 do x2. Możesz więc przerobić ten kurs znacznie szybciej.

Czy wiedzę z kursu mogę zastosować wyłącznie przy stronach www?

Kurs opowiada głównie o stronach. Można jednak przełożyć to na inne zlecenia, np. projekty graficzne.

Czy po kursie będę wiedział jakich technologii się uczyć?

Wspominam o tym, jednak tylko powierzchownie. Kurs jest głównie o pracy freelancera, czyli o zarabianiu na stronach internetowych i procesie współpracy z klientem.

Czy kurs zawiera pliki do pobrania?

Tak. Udostępnione są dodatkowe materiały do pobrania (przykładowa umowa, brief).

Czy mogę zadawać pytania autorowi kursów?

Tak. Pod każdym odcinkiem można zadać pytanie. Może odpowiedzieć inny kursant, ale ja również zawsze odpowiadam. Możesz do mnie pisać na adres email.

Czy kurs przyda mi się jeśli pracuję na etacie?

Tak, o ile chcesz zarabiać dodatkowo po godzinach. Cześć modułów (jak rozmowa z klientem) będzie pomocna również na etacie.

Czy produkt zawiera fizyczne elementy (np. płyty, pudełko)?

Nie. Kurs jest w całości cyfrowy. Po zakupie zostaniesz dostęp do kursu na platformie. Wszelkie grafiki są jedynie wizualizacją.

Czy kurs jest podzielony na dni?

Kiedyś moduły udostępniane były raz dziennie, w taki sposób, że kurs trwał 6 dni. Obecnie udostępniam wszystkie odcinki od razu. Dzięki czemu możesz przerobić go nawet w jeden dzień, lub przejść tylko do odcinków, które szczególnie Cie interesują.  


Średnia ocena kursantów (ocen: 55)

4.8

Przemysław D.

4.0
"Bardzo fajnie się oglądało, przydatny i przyzwoity kurs :) Dzięki!"

Kamil T.

4.5

Marek S.

5.0

Katarzyna J.

5.0

Szymon K.

5.0

Piotr H.

3.5

Mateusz S.

4.0

Tomasz M.

4.5
"Kurs mimo czasu jaki wypłynął od wydania wypełniony masą przydatnych wskazówek. Mimo, że w całości są to monotonne slajdy, głos autora jest bardzo żywy i przyjazny. Wręcz zaskoczony jestem jak łatwo go przerobiłem w ciągu tygodnia. Zrobiłem 20 stron notatek. Polecam."

Artur P.

5.0

Tomasz W.

5.0

Natalie D.

5.0

Artur G.

5.0
"Kurs oceniam jako całkiem dobry! Polecam!"

Kamil N.

5.0
"Tematy poruszone w kursie na pewno wykorzystam w praktyce. Dzięki!"

Mirosław M.

4.5

Milosz M.

5.0

Mateusz M.

5.0

Radoslaw T.

5.0

Oskar S.

5.0
"Oho, kurs tylko pokazał ile dotychczas popełniłem błędów pod kątem sprzedaży stron, jako freelancer :). Super sprawa, szczególnie spodobały mi się pomysły do portfolio."

Bartosz N.

5.0
"Kurs super, merytorycznie bardzo bogaty w wiedzę. Pytanie tylko gdzie są materiały do pobrania jakiś brief, umowa o stworzenie strony? Edit admin: są do pobrania w panelu:) "

Maciej P.

5.0
"Bardzo, ale to bardzo użyteczne informacje. Wszystko na temat i bardzo dobrze wytłumaczone. W 100% polecam Prowadzącego"

Karol T.

4.5

Krystian P.

5.0

Maksymilian M.

4.0

Bartosz P.

5.0

Katarzyna C.

5.0

Albert B.

5.0

Paweł K.

5.0
"Wydaje się że stworzenie strony to tylko napisanie kodu, jednak poza tym jest jeszcze wiele rzeczy do ogarniecia, które naprawdę warto wiedzieć."

Bartek B.

5.0

Maciej 1.

5.0

Daniel M.

5.0
"Świetny kurs! Przydatny nie tylko dla programistów, ale również designerów, grafików oraz każdego, kto chce zrobić coś dodatkowego poza standardową pracą. Do każdego odcinka podchodziłem z ciekawością i zapałem, nigdy się nie rozczarowując :)"

Michał K.

5.0
"super"

Sebastian S.

5.0
"Kurs bardzo sprawnie i przyjemnie poprowadzony. Dużo praktycznej wiedzy, która pomaga wystartować. Dla mnie max. Kilka uwag technicznych: - Player bardzo wygodny na komputerze, jednak na iPhone (nieważne czy Chrome czy Safari słabo się skaluje i trzeba mieć to na uwadze, słuchałem kilka lekcji w formie podcastu. Za bardzo to w takiej formie nie przeszkadzało. - Lekcja o DirectAdminie jest nagrana na starszej jego wersji, więc troszkę się zmieniła jego obsługa, ale jak autor sam zaznacza, jest to pozostałość po starszej wersji kursu. Poza takimi drobnostkami kurs jest mega inspiracją oraz pokazuje od środka, jak wygląda bycie freelancerem!"

Bartosz L.

5.0
"Dziękuje za bardzo wartościowy kurs. Pozdrawiam i życzę powodzenia!"

Jonasz S.

4.0

Szymon D.

5.0

Piotr K.

5.0

Patryk G.

5.0

Paweł M.

5.0

Ania K.

4.5

Bartosz M.

5.0

Monika H.

5.0
"Wszystko powiedziane od A do Z w jednym miejscu, w sposób bardzo spokojny, poukładany. Bardzo polecam. Dzięki za kurs!"

Piotr K.

4.5
"Kurs był bardzo pomocny. Sam stosuję wzór umowy z tego kursu, w swoich współpracach po lekkim przerobieniu pod siebie. Serdecznie polecam"

Dawid K.

4.0

Mariusz F.

5.0

Paweł M.

4.5
"Zostawiam pół gwiazdki ze względu na uogólnianie, które jest pomocne dla większości, ale też zabiera czas "wybrańcom". Można by spokojnie ten kurs podzielić na dwa, czyli jak pracować jako freelancer oraz jak być dobrym przedsiębiorcą. Wtedy w każdym kursie była by "większa ilość mięcha". Prośba o ocenę kursu powinna się pojawiać najwcześniej w ostatnim module. Dodatkowo, można było wspomnieć, że minusy pracy freelancera można pokryć inną działalnością czy czynnościami. To nie jest łatwe, ale wykonalne :)"

Adrian B.

5.0
"Bardzo wartościowy kurs dla osób myślących o zostaniu freelancerem."

Rafał R.

5.0

Hubert P.

5.0

Krzysztof M.

5.0
"Kurs pomocny, polecam. Dla osoby wchodzącej do tej branży dużo ciekawych informacji"

Paulina K.

5.0

Oliwier M.

5.0
"Ciekawy kurs każdy znajdzie w nim coś dla siebie"

Łukasz G.

5.0

Sylwek P.

5.0

Lukasz C.

5.0
"Kurs świetnie wyjaśnia pracę freelancera oraz naprawdę dobrze pokrywa założone kwestie. Wart swojej ceny, Polecam !"

Rafał I.

5.0

Moduł 1

 • 1.1  Wstęp 06:13
 • 1.2  Lekcja organizacyjna 0:00
 • 1.3  Freelancer vs etat 05:13
 • 1.4  Gdzie szukać zleceń 26:29
 • 1.5  Jakich klientów lepiej unikać 06:15
 • 1.6  Rozmowa z klientem 14:49
 • 1.7  O co pytać klienta 12:36

Moduł 2

 • 2.1  Wstęp (Ważne!) 01:59
 • 2.2  Przygotowanie umowy 19:27
 • 2.3  Wycena i czas pracy 16:12
 • 2.4  Zaliczka 04:55
 • 2.5  Brief 05:59
 • 2.6  Zabezpieczenie przed brakiem płatności 08:24
 • 2.7  Etapy współpracy 03:36

Moduł 3

 • 3.1  Wstęp 00:51
 • 3.2  Szukanie inspiracji 08:00
 • 3.3  Jak ogarnąć materiały 04:45
 • 3.4  Etapy tworzenia strony 15:28
 • 3.5  Przedstawienie postępów klientowi 10:14
 • 3.6  Testy UX/UI 06:15

Moduł 4

 • 4.1  Wstęp 00:38
 • 4.2  Wybór hostingu 08:04
 • 4.3  Hosting - zakup, rejestracja 06:16
 • 4.4  Wordpress vs autorski CMS 07:03
 • 4.5  DirectAdmin 28:01

Moduł 5

 • 5.1  Wstęp 00:26
 • 5.2  Sposoby rozliczania 13:47
 • 5.3  O czym pamiętać, kończąc zlecenie 04:58

Moduł 6

 • 6.1  Wstęp 00:35
 • 6.2  Portfolio 22:15
 • 6.3  Co dalej 18:20
 • 6.4  Koniec 02:40

Średnia ocena kursantów (ocen: 55)

4.8

Przemysław D.

4.0
"Bardzo fajnie się oglądało, przydatny i przyzwoity kurs :) Dzięki!"

Kamil T.

4.5

Marek S.

5.0

Katarzyna J.

5.0

Szymon K.

5.0

Piotr H.

3.5

Mateusz S.

4.0

Tomasz M.

4.5
"Kurs mimo czasu jaki wypłynął od wydania wypełniony masą przydatnych wskazówek. Mimo, że w całości są to monotonne slajdy, głos autora jest bardzo żywy i przyjazny. Wręcz zaskoczony jestem jak łatwo go przerobiłem w ciągu tygodnia. Zrobiłem 20 stron notatek. Polecam."

Artur P.

5.0

Tomasz W.

5.0

Natalie D.

5.0

Artur G.

5.0
"Kurs oceniam jako całkiem dobry! Polecam!"

Kamil N.

5.0
"Tematy poruszone w kursie na pewno wykorzystam w praktyce. Dzięki!"

Mirosław M.

4.5

Milosz M.

5.0

Mateusz M.

5.0

Radoslaw T.

5.0

Oskar S.

5.0
"Oho, kurs tylko pokazał ile dotychczas popełniłem błędów pod kątem sprzedaży stron, jako freelancer :). Super sprawa, szczególnie spodobały mi się pomysły do portfolio."

Bartosz N.

5.0
"Kurs super, merytorycznie bardzo bogaty w wiedzę. Pytanie tylko gdzie są materiały do pobrania jakiś brief, umowa o stworzenie strony? Edit admin: są do pobrania w panelu:) "

Maciej P.

5.0
"Bardzo, ale to bardzo użyteczne informacje. Wszystko na temat i bardzo dobrze wytłumaczone. W 100% polecam Prowadzącego"

Karol T.

4.5

Krystian P.

5.0

Maksymilian M.

4.0

Bartosz P.

5.0

Katarzyna C.

5.0

Albert B.

5.0

Paweł K.

5.0
"Wydaje się że stworzenie strony to tylko napisanie kodu, jednak poza tym jest jeszcze wiele rzeczy do ogarniecia, które naprawdę warto wiedzieć."

Bartek B.

5.0

Maciej 1.

5.0

Daniel M.

5.0
"Świetny kurs! Przydatny nie tylko dla programistów, ale również designerów, grafików oraz każdego, kto chce zrobić coś dodatkowego poza standardową pracą. Do każdego odcinka podchodziłem z ciekawością i zapałem, nigdy się nie rozczarowując :)"

Michał K.

5.0
"super"

Sebastian S.

5.0
"Kurs bardzo sprawnie i przyjemnie poprowadzony. Dużo praktycznej wiedzy, która pomaga wystartować. Dla mnie max. Kilka uwag technicznych: - Player bardzo wygodny na komputerze, jednak na iPhone (nieważne czy Chrome czy Safari słabo się skaluje i trzeba mieć to na uwadze, słuchałem kilka lekcji w formie podcastu. Za bardzo to w takiej formie nie przeszkadzało. - Lekcja o DirectAdminie jest nagrana na starszej jego wersji, więc troszkę się zmieniła jego obsługa, ale jak autor sam zaznacza, jest to pozostałość po starszej wersji kursu. Poza takimi drobnostkami kurs jest mega inspiracją oraz pokazuje od środka, jak wygląda bycie freelancerem!"

Bartosz L.

5.0
"Dziękuje za bardzo wartościowy kurs. Pozdrawiam i życzę powodzenia!"

Jonasz S.

4.0

Szymon D.

5.0

Piotr K.

5.0

Patryk G.

5.0

Paweł M.

5.0

Ania K.

4.5

Bartosz M.

5.0

Monika H.

5.0
"Wszystko powiedziane od A do Z w jednym miejscu, w sposób bardzo spokojny, poukładany. Bardzo polecam. Dzięki za kurs!"

Piotr K.

4.5
"Kurs był bardzo pomocny. Sam stosuję wzór umowy z tego kursu, w swoich współpracach po lekkim przerobieniu pod siebie. Serdecznie polecam"

Dawid K.

4.0

Mariusz F.

5.0

Paweł M.

4.5
"Zostawiam pół gwiazdki ze względu na uogólnianie, które jest pomocne dla większości, ale też zabiera czas "wybrańcom". Można by spokojnie ten kurs podzielić na dwa, czyli jak pracować jako freelancer oraz jak być dobrym przedsiębiorcą. Wtedy w każdym kursie była by "większa ilość mięcha". Prośba o ocenę kursu powinna się pojawiać najwcześniej w ostatnim module. Dodatkowo, można było wspomnieć, że minusy pracy freelancera można pokryć inną działalnością czy czynnościami. To nie jest łatwe, ale wykonalne :)"

Adrian B.

5.0
"Bardzo wartościowy kurs dla osób myślących o zostaniu freelancerem."

Rafał R.

5.0

Hubert P.

5.0

Krzysztof M.

5.0
"Kurs pomocny, polecam. Dla osoby wchodzącej do tej branży dużo ciekawych informacji"

Paulina K.

5.0

Oliwier M.

5.0
"Ciekawy kurs każdy znajdzie w nim coś dla siebie"

Łukasz G.

5.0

Sylwek P.

5.0

Lukasz C.

5.0
"Kurs świetnie wyjaśnia pracę freelancera oraz naprawdę dobrze pokrywa założone kwestie. Wart swojej ceny, Polecam !"

Rafał I.

5.0