o mnie tworcastron - O mnie

O mnie

Cześć!

Nazywam się Adam Hałasa. Przez długi czas zajmowałem się projektowaniem stron internetowych, materiałów reklamowych (tych elektronicznych jak i drukowanych) oraz ogólniej pojętą grafiką komputerową (wciąż uwielbiam bawić się w fotomanipulacje!). Obecnie pracuję jako Full Stack Developer z naciskiem na Front-end, gdzie tworzę projekty głównie dla zagranicznych klientów.

Jestem samoukiem. Chociaż ukończyłem informatykę na Politechnice Lubelskiej (inż.) to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że moją wiedzę na temat projektowania wyniosłem w 0.1% ze studiów i 99,9% z samodzielnej nauki (książki, blogi, poradniki, praca itd.). W skrócie, od zawsze pracuję jako freelancer.

 

o mnie adam halasa 1024x641 - O mnie

Doświadczyłem pracy na miejscu i pracy zdanej. Doświadczyłem pracy na etacie oraz jako freelancer, prowadziłem także własną Agencję Reklamową. Obecnie pracuję jako Full Stack  Developer z naciskiem na Front-end oraz działam jako freelancer. Jestem zwolennikiem minimalizmu i prostoty. Kieruję się zasadą:

“Simplicity is the ultimate sophistication”

-Leonardo Da Vinci

W życiu codziennym jestem fanem samorozwoju (w tym bardziej tradycyjnym tego słowa znaczeniu;)). Regularnie ćwiczę, uwielbiam jeździć na snowboardzie oraz jestem uzależniony od książek.

Dlaczego i o czym piszę?

Pamiętam moje początki z grafiką, programowaniem, szukaniem zleceń, obsługą klienta, które były lekko mówiąc trudne. Do dzisiaj trzymam swoją pierwszą ulotkę, na której widnieją wielkie piksele a litery prawie wychodzą poza krawędź. Pamiętam jak ciężko było znaleźć darmowe informacje, które jednoznacznie by powiedziały czym kierować się przy projektowaniu stron, grafiki oraz jak można zostać freelancerem.

Dziś postanowiłem regularnie poświęcać swój wolny czas, aby dzielić się moimi przemyśleniami i tworzyć dla Ciebie poradniki, abyś mógł szybciej dość do etapu, do którego chcesz dojść. Przed rozpoczęciem pisania wpisów zawsze zastanawiam się ‘co było dla mnie problemem, nad jakim pytaniem spędziłem całe dnie w poszukiwaniu odpowiedzi i nad jakimi zastanawiam się do tej pory‘.  Staram się aby każdy wpis przyniósł Ci realną wartość.

Piszę tutaj o głównie o tworzeniu stron internetowych, pracy freelancera, grafice, pracy z klientami i rozwoju. Jeśli należysz do grupy osób, które chcą się szkolić to ten blog jest dla Ciebie. Jeśli zainteresuje Cię chociaż jeden wpis to znaczy, że ten blog jest dla Ciebie:)

Zawarte tutaj treści są wyłącznie moimi subiektywnymi opiniami i nie powinieneś brać ich jako bezwzględną prawdę. Nie uważam się również za jakiegoś wielkiego specjalistę, na pewno jest wiele osób, które mają większą wiedzę ode mnie – problem w tym, że zazwyczaj się tą wiedza nie dzielą. Dlatego cieszę się, jeśli będę mógł Ci w czymkolwiek pomóc.

Jeśli uważasz jakiekolwiek treści tutaj za wartościowe to proszę powiedz mi o tym! 🙂