o mnie tworcastron - O mnie

O mnie

Cześć!

Nazywam się Adam Hałasa. Przez długi czas zajmowałem się projektowaniem stron internetowych, materiałów reklamowych (tych elektronicznych jak i drukowanych) oraz ogólniej pojętą grafiką komputerową (wciąż uwielbiam bawić się w fotomanipulacje!). Obecnie pracuję jako Full Stack Developer z naciskiem na Front-end, gdzie tworzę projekty głównie dla zagranicznych klientów.

Jestem samoukiem. Chociaż ukończyłem informatykę na Politechnice Lubelskiej (inż.) to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że moją wiedzę na temat projektowania wyniosłem głównie z samodzielnej nauki (książki, blogi, poradniki, praca itd.).

 

o mnie adam halasa 1024x641 - O mnie

Doświadczyłem pracy na miejscu i pracy zdanej. Doświadczyłem pracy na etacie oraz jako freelancer, prowadziłem także własną Agencję Reklamową. Obecnie pracuję jako Full Stack Developer z naciskiem na Front-end oraz działam jako freelancer. Jestem zwolennikiem minimalizmu i prostoty. Kieruję się zasadą:

“Simplicity is the ultimate sophistication”

-Leonardo Da Vinci

Dlaczego i o czym piszę?

Pamiętam moje początki z grafiką, programowaniem, szukaniem zleceń, obsługą klienta, które były lekko mówiąc trudne. Do dzisiaj trzymam swoją pierwszą ulotkę, na której widnieją wielkie piksele a litery prawie wychodzą poza krawędź. Pamiętam jak ciężko było znaleźć darmowe informacje, które jednoznacznie by powiedziały czym kierować się przy projektowaniu stron, grafiki oraz jak można zostać freelancerem.

Dziś tych informacji jest znacznie więcej, ale postanowiłem poświęcać swój wolny czas (którego już dużo nie ma:)), aby dzielić się moimi przemyśleniami i tworzyć poradniki, abyś mógł szybciej dość do etapu, do którego chcesz dojść. Staram się aby każdy wpis przyniósł Ci realną wartość.

Piszę tutaj o głównie o programowaniu, tworzeniu stron internetowych, pracy freelancera, grafice, pracy z klientami i trochę o rozwoju (w tym tradycyjnym jego znaczeniu). Jeśli należysz do grupy osób, które chcą się szkolić to ten blog jest dla Ciebie. Jeśli zainteresuje Cię chociaż jeden wpis to znaczy, że ten blog jest dla Ciebie:)

Zawarte tutaj treści są wyłącznie moimi subiektywnymi opiniami i nie powinieneś brać ich jako bezwzględną prawdę. Nie uważam się również za jakiegoś wielkiego specjalistę, na pewno jest wiele osób, które mają większą wiedzę ode mnie – problem w tym, że zazwyczaj się tą wiedzą nie dzielą. Dlatego cieszę się, jeśli będę mógł Ci w czymkolwiek pomóc.

Jeśli uważasz jakiekolwiek treści tutaj za wartościowe to proszę powiedz mi o tym! 🙂